Solisyon ile Dövme Silme

ÖNCELİKLE ARADIĞINIZ HİZMETİ BULAMIYOR VEYA HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İSTİYORSANIZ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.
İLETİŞİM :  0553 887 22 42

Solisyon İle Dövme Silme nedir?

Solisyon ile dövme silme şuan dünyadaki en kısa sürede çözüm alınan en etkili yöntemdir.

Solisyon İle Dövme Silme nasıl etkili olur?

Solisyonumuzun mürekkebi sıvılaştırarak, deriden kusturma özelliği vardır. İşlemden sonra sıvılaşan mürekkep yaklaşık 21 gün içerisinde mürekkebin akması sağlanır. Sağlık bakanlığından onaylı olan solisyonumuzun insan sağlığına hiçbir zararı yoktur.
Her renk dövme solisyon ile tedavi edilebilir mi?
Solisyonumuz lazer cihazları gibi sadece siyah dövmelerde değil her renk dövmelerde etki etmektedir. Kalıcı makyajda buna dahildir.

Solisyon dövmelerde ne kadar etkilidir?

Solisyonumuz dövme ve kalıcı makyaj için uygun olan tüm mürekkeplerde etkilidir. Yapılan işlem ne kadar kaliteli olursa silinmeside o kadar kolay olacaktır.

Solisyon ile yapılan tedavi ağrılı mıdır?

Solisyonumuzun tedavi aşamasında herhangi bir ağrı veya acı yoktur.

Solisyon ile dövme tedavisi kaç seans sürer?

Seanslar ortalama 3-4 seans devam eder. Ancak bazı vakalarda daha az veya daha çok olabilmektedir. Özel durumlar için daha kısa sürede silinebilmesi için özel çalışmalar yapmaktayız.

Solisyon ile dövme silme tedavisi kaç günde bir yapılmalıdır?

Solisyon ile yapılan dövme tedavisinde seans araları 4-6 hafta arasında yapılabilir.

Solisyon ile dövme tedavisinden sonra iz kalır mı?

Solisyon tedavisi esnasında herhangi bir iz kalması beklenmez. Solisyonumuz ısı etkisi yaratmamaktadır. Bu sebeple hem pigment hücrelerine zarar vermezler hem de ısı etkisiyle yanık benzeri izlerin gelişimine neden olmazlar. Oluşan renk değişiklileri birkaç ay içinde kaybolur.

Solisyon kalıcı makyaj dövmelerinin silinmesinde kullanılabilir mi?

Solisyonumuz kalıcı makyaj dövmelerinin silinmesinde oldukça başarılıdır. İstenmeyen kalıcı makyaj dövmelerinin silinmesi seans sayısı normal dövmelere göre çok daha azdır.

Sohbeti Başlat
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim
Powered by